TOPlist

 

Vítejte mílí návštěvníci,

Tyto stránky byly založeny několika přáteli,nadšenci se zájmem o turistiku, aktivní trávení volného času, cestování, poznávání krás okolní přírody, připomínání si historických událostí a objevování zašlých kulturních tradic a zvyků.

 

Za tímto účelem vznikl spolek TURISTI TATENICE (TT), který sdružuje lidi podobného nebo stejného smýšlení. Účast v něm je ryze dobrovolná a neukládá novým členům žádné povinnosti spojené s jeho činností. Spolek TT je otevřený všem věkovým kategoriím, které mu své sympatie dokazují hojnou účastí na akcích.

 

Naleznete zde podrobné informace k připravovaným akcím a také zápisy a fotogalerii z akcí předešlých. Pokud se budete chtít některé z nich aktivně účastnit, ať už to bude pěší pochod, cyklo-výlet, výlet vlakem, či zájezd apod., kontaktujte nás a připojte se k ostatním. Následně sledujte informace k Vámi zvolenému termínu.

 

Spolek TT, byl založen 18.2.2011 v Tatenici.Ustavující schůze měla 4 členy,kteří Vám tímto přejí příjemně strávený čas v kolektivu nadšenců „jdoucích stejným směrem“

 

Za TT: Jiří Lešikar a Martin Filipi

 

Akce, která dala podnět k vzniku TURISTI TATENICE:

byla to ZIMNÍ JÍZDA NA GANSBERG
 

Cyklo-výjezd na Gansberg...Akce konaná 28.12.2010 výhradně na jízdních kolech,za každého počasí a jen pro otrlé. Hojná účast 21 nadšenců překonala veškerá očekávání (nejstarší účastník 63 let). Startovalo se v Tatenici (345 m.n.m.), na horním konci, na točně BUS. Cíl byl tamtéž. Kontrolní bod byl na Gansbergu (644 m.n.m). Tam se také na osvětlené, 400m dlouhé sjezdovce uskutečnil hromadný sjezd na kluzácích. Nikdo nebyl zraněn a akce byla zdárně ukončena v prvních hodinách dne 29.12.2010.

 

Hodnocení 1 (MF)

 

další informace >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kdo jsme...

 

 

 

 

 

 

   

 

 

Petr Vitásek, 2011